Wróć na portal Mindly.pl 

lub przejdź na portal: Psy24.pl
 

REKLAMA:  

 


 

rozmiar czcionki A A A
czytano 825 razy

Dlaczego warto skorzystać z porad behawiorysty psów przez Internet?

Na skorzystanie z pomocy psiego behawiorysty decyduje się coraz większa liczba właścicieli tych czworonogów. Wychowanie psa, samodzielne nauczenie go posłuszeństwa i ciągła praca nad jego charakterem to coś, na co wielu z nas po prostu nie ma czasu lub też odpowiedniej wiedzy. Skoro jest możliwość pomocy w tym zakresie, to dlaczego by z niej nie skorzystać? W ostatnim czasie wszystkich z nas zaskoczyła jednak sytuacja związana z kwarantanną i tym, że możliwość poruszania się poza domem została w znaczny sposób ograniczona. Czy oznacza to, że musisz przerywać edukację swojego psiaka i znów powrócić do samodzielnych trudów prób nauki? Oczywiście, że nie! Możesz wybrać szkolenia psów online!

Możliwość kontynuacji nauki

Podstawową zaletą takiego rozwiązania w obecnych okolicznościach jest właśnie możliwość kontynuowania przerwanej nauki psa. Nagła przerwa może wpłynąć na psa niekorzystnie, który może być już przyzwyczajony do pewnego rodzaju zachowań. Nie warto więc pozwolić na to, aby już włożony trud w szkolenie psa został zaprzepaszczony. Możesz kontynuować szkolenie psa wspólnie z behawiorystą przez Internet w domowym zaciszu.

Wygoda

Konsultacje behawioralne z psem online to też rozwiązanie bardzo wygodne dla właściciela. Nasz tryb życia nie zawsze pozwala nam przecież na to, aby poświęcić naszym pupilom tyle czasu, ile byśmy chcieli, a już tym bardziej na to, by regularnie udawać się z nimi na spotkania do specjalisty od psiego zachowania. Dzięki konsultacjom internetowym możesz ograniczyć ilość czasu, jaką potrzebujesz na pracę nad zachowaniem swojego psa i odbywać przydatne zajęcia z nim w domowym zaciszu!

Różnorodność

Wreszcie warto wspomnieć o tym, że szkolenia w formie online to nie tylko zajęcia ruchowe i socjalizacja psa. Dzięki możliwości skorzystania z różnej formy materiałów możesz połączyć teorię z praktyką. Dowiesz się wiele o zachowaniu swojego pupila, poznasz jego emocje i sposób myślenia, zobaczysz praktyczne filmy, które wykorzystasz ze swoim psem, a także będziesz mógł porozmawiać ze specjalistą od psiego zachowania bez konieczności wychodzenia z domu. W niektórych przypadkach taka metoda pracy z psem może okazać się nawet skuteczniejsza od bezpośrednich spotkań z behawiorystą.

Również w domu przy pomocy Internetu możesz kontynuować naukę swojego psa – przekonaj się o tym, odwiedzając stronę internetową Hauvard. To opcja korzystna nie tylko ze względu na trwającą pandemię i z pewnością przekona się do niej wielu właścicieli psów.

Informacja prasowa.

Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji BERNARDYNY.wortale.net.Dodaj komentarz